Buz Dağı

Buz Dağı İçme Suları, Broşür Çalışması

 • Projeye Git
 • Kategorisi Grafik Tasarım
 • Firma Sektörü Sağlık
 • Yapım Yılı 17.04.2018

Fotoğraf Makinesi Teknik Servis

Fatih Fotoğraf MakinesiTeknik Servis işletmesinin banner çalışması.

 • Projeye Git
 • Kategorisi Grafik Tasarım
 • Firma Sektörü Teknoloji
 • Yapım Yılı 03.06.2018

Kardeşler Grup

Kardeşler Grup kurumsal kimilk çalışması.

 • Projeye Git
 • Kategorisi Grafik Tasarım
 • Firma Sektörü İnşaat - Yapı
 • Yapım Yılı 24.08.2018

Onlar Elektrik

Onlar Elektrik kurumsal kimlik çalışması.

 • Projeye Git
 • Kategorisi Grafik Tasarım
 • Firma Sektörü Teknoloji
 • Yapım Yılı 29.09.2018

Q2 Restaurant

Q2 Restaurant yemek menüsü tasarımı

 • Projeye Git
 • Kategorisi Grafik Tasarım
 • Firma Sektörü Cafe - Restaurant
 • Yapım Yılı 10.011.2018

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği

2 Ocak 1985 yıllında İstanbul’da kurulan Türkiye Ayakkabı Sanayiciler Derneği ayakkabı sanayisini kendilerine meslek edinmiş ve bu sektöre bilgi, yetenek ve tecrübeleriyle değer katmış sektör mensuplarını çatısı altında toplayarak bu sanayi kolunun teknik, ekonomik olarak gelişmesini sağlamak ve mesleki tüm ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olmaya çalışan bir kuruluştur. Kurulduğu ilk günden bu yana faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği, yönetim kurulu başkanını ve yönetim kurulunu kendi üyeleri arasında belirlemektedir.

SİBESO - Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası 1961 yılında Sanatkârlar Derneği olarak kurulmuştur. 1966 yılında Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Derneğine dönüştürülmüş olan Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir meslek kuruluşudur. Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası 1964 yılında çıkartılmış olan 507 sayılı esnaf ve sanatkârlar meslek kuruluşları kanununa tabi olarak hizmetini sürdürmüş olup 1983 yılına kadar dernek statüsünde hizmetine devam etmiştir. 1983 yılında dernekler odalar statüsüne dönüştürülmüş Esnaf ve Sanatkârlar meslek kuruluşları Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bağlı olarak 2005 yılına kadar 507 sayılı kanuna göre idare edilmiştir.

 

 • Projeye Git http://sibeso.org.tr
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Dernek
 • Yapım Yılı 01.10.2017

ZEG Mimarlık

Zeg Mimarlık İnşaat 2013 yılında Şirket Kurucusu Adnan Karahan tarafından İstanbul da kurulmuştur.

Faaliyetlerine Kaba inşaat ve mağaza dekorasyon süreçleri ile başlayan Zeg Mimarlık İnşaat Yurt içinde birçok Kaba İnşaat ve Mağaza dekarasyon projelerine taahhüdünü gerçekleştirmiş. Günümüzde inşaat taahhüt, tadilat, onarım ve mağaza mobilya üretimi olmak üzere 4 alanda faaliyetlerini sürdüren bir yapıya kavuşmuştur. Zeg Mimarlık İnşaat entegre biçimde geliştirdiği süreçleri ile talep eden müşterilerine, bina inşaatı, mağaza dekorasyonu mağaza tadilatı ve mağaza onarım Hizmetleri yolunda Ve önümüzdeki süreçlerde Toplu konut yapma hedeflerinde ilerlemektedir.

Zeg Mimarlık İnşaat operasyonlarının Genel Merkezi İstanbul Bahçeşehir’dedir.

 • Projeye Git http://zegmimarlik.com
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü İnşaat - Yapı
 • Yapım Yılı 01.12.2017

Ege Power Güç Sİstemleri A.Ş.

2006 yılında Jeneratör Satış ve Satış Sonrası Hizmetler alanında faaliyet göstermek üzere kurulan şirketimiz sırası ile; 2006 – 2008 yılları arasında F.G.Wilson Markasının Ege Bölge Distribütörlüğünü, 2008 – 2014 yılları arasında GENPOWER ’ın İzmir merkezli Bölge Yetkili Satıcılığı ve Yetkili Servisliğini, 2014 yılında yaptığı anlaşma ile Türkiye’nin en büyük jeneratör üreticilerinden olan ALİMAR JENERATÖR Markasının İzmir Bölge Bayiliğini yapmıştır. Günümüzde ise ülkemizin en güçlü jeneratör üreticilerinden ALİMAR Markasının Bölge Bayisi ve Yetkili Servisi olarak faaliyetine devam eden Egepower Güç Sistemleri, kısa sürede başarılı işlere imza atmayı başarmış, İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde gerçekleştirilen yatırımlarda temsil ettiği markalar ile birlikte, jeneratör ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayarak örnek bir çalışma ortaklığı sergilemiştir. Satış sonrası teknik servis ve yedek parça temin hizmetlerini de sağlayan Egepower Güç Sistemleri, yaşanabilecek her türlü aksaklık ve/veya arızanın onarımı ve bakım hizmetleri için konusunda deneyimli Teknik Servis Ekibi ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Egepower Güç Sistemleri, İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesine kaliteli ve güvenilir hizmet verme yarışında ön sırada yer almaya devam edecektir.

Diş Hekimi Can Eren

Yıllardır işini en iyi şekilde yapmaya çalışan Diş Hekimi Can Eren, 1969 yılında doğmuştur. İlk ve orta öğretimini, aynı zamanda lise öğrenimini Adana ilinde tamamlayan Diş Hekimi Can Eren, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi’nde almıştır. 1993 yılında üniversite yıllarını başarılı bir şekilde noktalayan Diş Hekimimiz, mezun olduktan hemen bir yıl sonra, yani 1994 yılında kliniğini açarak hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda mutlu bir aile sahibidir, evli ve 2 çocuk babasıdır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyip, hasta memnuniyetini amaç edinmektedir.

 • Projeye Git http://caneren.com.tr
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Sağlık
 • Yapım Yılı 01.12.2017

Ortaş Cam Balkon

Ortaş Cam Balkon & Kış Bahçesi İstemleri 1999 yılında pencere, kapı sektöründe imalat ve montaja başlamıştır.

İlerleyen yıllarda sektörün doyumuyla yapılan ar-ge çalışmaları neticesinde ekonomiyle ve aynı zamanda inşaat sektöründeki köklü değişiklikle beraber insanların yaşam alanları da değişmeye başladı. Örneğin, balkonların çamaşırlık, ardiye vb. kullanılması yerine dört mevsim fark etmeksizin günün yorgunluğunu atmak misafir ağırlamak, sigara çay, kahve, içmek için ( sigara ya karşıyız ) evin dört duvarı haricin de manzara eşliğinde katlanır camlar ya da sürme sistem camlar ile farklı seçenekler sunulmuştur. Bu değişimle beraber siz Değerli Müşterilerimize ve bu sektöre daha iyi hizmet verebilmek için 2004 yılında yeniden bir yapılanmaya giderek profesyonel satış – Montaj ve montaj sonrası servis ekibimiz ile beraber Cam Balkon & Kış Bahçesi sistemlerine geçiş yaptık. Yeni düzenlenen sigara yasağıyla beraber Cafe, Bar, Restoran gibi işletme ve Eğlence merkezlerinde alternatif çözüm olan Açılır Cam Tavan / Polikarbon / Sandviç Panel Tavan / ve Maliyeti diğerlerinden uygun olan Açılır Kumandalı Tente sistemleriyle ilgili geniş bir yelpazeye sahip olan Ortaş Cam Balkon & Kış Bahçesi sistemleri Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve halen bu sektörde deneyimlerimizi artırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ülkemizin Birçok ilin de (İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, Antalya, Samsun, Zonguldak) ve Yurtdışı olarak ( Bulgaristan, Moskova, Ukrayna, İran, Kıbrıs) gibi ülkelerde satış ve montajlarımızı devam ettirmekteyiz.

Cloud Backo

Piyasadaki en iyi bulut tabanlı yedekleme çözümleri CloudBacko. Amazon bulut yedeklemesi veya Google yedeklemesi olsun veya bir FTP yedekleme hizmetine ihtiyacınız varsa, CloudBacko tüm bulut yedekleme ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir ve güvenli çözümler sunar!

Pierreloti Kahvehanesi

Pierre Loti Tepesi, İstanbul’un en ünlü tepelerinden biridir. Tepe, ismini 1850 – 1923 yılları arasında ülkemizde yaşamış olan Türkiye aşığı Fransız şair Pierre Loti’den almaktadır. Burada yaşadığı süreçte bu tepeyi çok sevmesi ve ziyaret etmesi nedeniyle ismi tepeye verilmiştir. Pierre Loti kahvehanesiyle ünlüdür. Adını ünlü Fransız yazar Pierre Loti’den alan tepede bulunan bu kahveye Eyüp Sultan’dan yaklaşık 20 dakikalık yürüme ile ulaşılabilir. Bu yürüyüş yolu üstünde işlemeli ve tarihi mezar taşları görülebilir. Bu taşlardan en ilgi çekicileri Osmanlı cellâtlarına ait olanlarıdır. 19. yüzyıl mobilyaları ile dekore edilmiş olan bu mekanda çalışanlar da dönem kıyafetleri ile hizmet vermektedir. Yazarın, aşık olduğu evli kadını görmek için sık sık bu kahveye geldiği söylenmektedir. Pierre Loti kahvehanesinde yer bulmak oldukça zordur.

Dom Batiment

Fransa'da faaliyet gösteren iç ve dış mimarlık firması.

 • Projeye Git http://www.dombat.fr
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü İnşaat - Yapı
 • Yapım Yılı 03.05.2015

Arassan Group

Şirketimiz 2000 yılında Arassan Group adı altında kurulmuştur. Sektöre girdiğimiz ilk yıllardaki amacımız yurt dışındaki müşterilerimize ürün tedarik edip ihtiyaçlarını Türkiye'den karşılamaktı. Asfalat Plenti, Beton Santralleri ve bir çok makine alanında faaliyet gösterdik. Kurmuş olduğumuz şirketin büyük başarılar sağlamasındaki sırrı dürüstlük ve güvendir. Şirketimizin ana prensibi sektörümüzde ve firmamızda ne olursa olsun dürüstlük ve kalitemizden hiç taviz vermemektir. Güvenli ve kaliteli ürün anlayışıda bu doğrultuda süregelmiştir.

Ediz Böcek İlaçlama

Ediz Böcek İlaçlama Firmamız 18 yılı aşkın iş tecrübesi ile birlikte başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'nin Her Bölgesine hizmet ve servis sağlayacak kapasiteye gelmiştir. Firmamız kurulduğu günden bu yana eğitime ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak kendini geliştirme amacında olmuştur. Firmamız halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetlerini Dünya Sağlık Örgütünün standartlarına uygun olarak yapmaktadır. Kullandığımız tüm ekipman ve ilaçlar ruhsatlı olmakla birlikte, sağlık bakanlığı ve gerekli il sağlık müdürlüklerinden periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Haksan Concrete Plants

Türkiye'de ürettiği beton santrallerini yurt dışında bir çok ülkeye ihrac eden kurumsal firma.

Dent İskenderun

Dent İskenderun Bünyesinde Oral Diagnoz, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protez, İmplant, Diş Beyazlatma (bleaching), PRF ve Estetik Diş Hekimliği’ni bulunduran kliniğimiz deneyimli personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyip, hasta memnuniyetini amaç edinmektedir.

Bulut Ekran

Bulut ekran tüm lokasyonlardaki ekranlarınızı tek noktadan yönetme imkanı sunan bulut teknolojisidir. ekranlarınızın tasarımlarını ve içeriklerini bulutekran.com web sitemiz üzerinden şifreniz ile gerçekleştirirsiniz. yaptığınız değişiklikler oynatıcı cihazlarımızca otomatik olarak indirilir, internet kesilse bile yaptığınız ayarlar ile ekranlarınız çalışmaya devam ederi. Lokasyonlarınız da TV veya Monitör kullanabilir, uzaktan ekranlarınızda ne gösterildiğini takip edebilir, ekranlarınızı kapatıp açabilirsiniz.

El Zuhur

Ülkemizde başlatılan dış ticaret atılımlarında öncü rol oynamak uzman şirketi olarak dış ticaret etkinliklerini örgütlemek amacıyla 1985 yılında kurulmuştur. Günümüzde Türkiye'nin önde gelen birçok özel ve devlet sanayi kuruluşunun ihracatını ve bu kuruluşların hammadde gereksinimlerinin bir bölümünün ithalatını gerçekleştirmektedir. Ayrıca dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktadır.

 • Projeye Git http://www.elzuhur.com
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Dış Ticaret
 • Yapım Yılı 09.10.2016

Gürdamar Çocuk İç Giyim

Gürdamar, 2000 yılında halkalı'da kurulan çocuklara özel iç çamaşırları (atlet, külot, zıbın vb.) üreten kurumsal tesktil firması. Gelişen ve değişen dünyada gürdamar iç giyim, gerekli büyümeyi sağlamış 2010 yılında ilk şubesinin yakınlarında 2. şubesini açmıştır. Erkek ve kız çocuğu için birbirinden renkli iç çamaşırları Gürdamar çocuk koleksiyonunda yer alan çocuk çamaşırları, rengârenk ve eğlenceli tasarımları ile çocukları eğlendiriyor. Atlet ve külottan oluşan iç çamaşırı takımları, kaliteli materyalleri ve yün oranı sayesinde, hem hava geçiriyor hem de yumuşacık giyim konforu sağlıyorlar.

Partner Otomat

Kurumsal Kiralama & Organizasyon Kurumsal Partner Vending 2006 yılında oyuncak otomatlarının işletmeciği ile sektöre girmiş olup zaman içerisinde mevcut işletmelerden gelen talepler doğrultusunda otomat cihazlarının çeşitliliğini arttırmış ve arttırmaya devam etmektedir. Çalıştığı İşletmelerin ihtiyaç duyabileceği bütün otomatları bünyesinde bulundurup onların otomat ihtiyaçları konusunda tek yerden hizmet almasını hedef haline getirmiştir.

Ucuz Formalar

Forma Dünyası İstanbul Eminönü semtinde Kurulmuş olan Forma İmalatçısıdır. Stoğunda Binlerce Ürün ve Renk Seçeneği Bulundurur. Beğendiğiniz Formaları Üzerine İstediğiniz Baskıları Yaparak Sizlere Ulaştırır. En Uygun Fiyat ilkesiyle, Siz Değerli Müşterilerimizin ihtiyaçlarına Cevap Vermektedir.

Mrm Grup

Türkiye - Cezayir arası düzenli olarak Tekstil, Makina, Ağır Sanayi, Otomobil Yedek Parçaları, Yapı-İnşaat Ürünleri, Mobilya ve Beyaz Eşya, Kimyasal Madde, Medikal-İlaç, Gıda Ürünleri, Demir-Çelik ürün ve ekipmanların İthalat - İhracat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tem - Pak

TEM-PAK özellikle kurumsal firmalara sunduğu temizlik hizmet paketleri doğrultusunda kurumların tüm beklentilerini yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışmakta, eğitim verdiğimiz personellerimiz ile sizlere kaliteli temizlik hizmetleri sunmak en büyük amacımız. Kaliteli temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanarak sektörde fark yaratma amacıyla yeşil temizlik ürünlerini, faaliyette bulunduğumuz yerlerde kullanmaktayız…

 • Projeye Git http://www.tem-pak.com
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Temizlik
 • Yapım Yılı 17.05.2016

Ares Böcek İlaçlama

Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarımız ve ruhsatlarımız ile pire ilaçlama konusunda tek seferde pireleri bitirme garantisi veriyoruz. Unutmayın, pire ilaçlama ve diğer haşere ilaçlama uygulamalarımızda kesin çözüm, garanti ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Sahibinden Tez

Bilim Akademi Eğitim; Hedef kariyer bilişim ile birlikte çalışmakatadır.. Kurumumuzun profesyonel desteği ve güvencesi, kayıt olduğunuz andan itibaren başlar ve mezuniyet gerçekleşene kadar devam eder. Çok Yoğunum, zaman yok, bilgisayarda yazmak çok zaman alıyor, formatlama çok zaman alıyor, kılavuz yazım kuralları çok fazla, İstatistik analizlerinden destek lazım, SPSS vb. programlarını bilmiyorum, kısa zamanda çalışmamı tamamlamam gerekiyor, sunum hazırlamam gerekiyor, tekrar dönem uzatmamalıyım diyenler için önemli bir fırsat.

Çalışkan İnşaat

Çalışkan inşaat 1985'ten beri mozaik şap, endüstriyel zemin betonu konusundaki deneyimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. Kaliteli ve teknolojiye önem vererek sürekli ekip ve ekipmanlarını yenileyerek yurt genelinde hizmet veren bir firmadır. Ülke genelinde referansları geniş bir alana yayılmış olan firmamızda yeni çıkan Laser Screed ile beton döküm işi yapmaktadır. Zemin konusunda hassas olan firmamız her teknolojiyi yakalayıp siz müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

Düğün Hikayeniz

Başlı başına bir heyecandır evlilik. Tarih yaklaştıkça katsayısı artan tatlı bir gerginliktir de aynı zamanda. Öyle ya! Her gün başına gelmiyor insanın. Oysa ne kadar çok dikkat edilmesi gereken husus vardır bilseniz. Gelinler düğünün yapılacağı salona girene kadar gün boyu rahat bir ayakkabı tercih etmelidir mesela. Düğün gecesi giyilecek ayakkabı uzun süre önce satın alınmalı, defalarca ve uzun süreli denenmeli, bütün gece ayak ağrısı çekmek istemiyorsak elbette. Unutmayın ailenizin en yaşlı üyesi en fazla 30 bilemediniz 40 düğünde bulunmuştur. Biz yılda en az 500 çiftin düğününü en önden izliyoruz Fotoğraf ve video konusuna gelince merak etmeyin o zaten bizim işimiz, hallederiz…

Müşterilerimiz

İlter Web Tasarımın müşterilerini mutlu etmek için çok büyük uğraş verir, siz de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz...